Wyprawy kilkudniowe

Wyprawy w Dzicz! - to wyprawy kilkudniowe, kajakowo-biwakowe i terkkingowe, które prowadzę na Suwalszczyźnie i w Bieszczadach.

Głównym celem wypraw jest jak najdłuższe przebywanie w miejscach przyrodniczo cennych, cichych i odizolowanych od zgiełku codzienności i cywilizacji - tak jak to jest tylko możliwe. Wyprawy te wymagają od uczestników dobrej kondycji, otwartości na wyzwania dnia codziennego, umiejętności współpracy i zrozumienia oraz dobrego humoru.

SUWALSKA DZICZ - to kilkudniowe (5/7 dni) spływy Warkoczem Rzek Suwalszczyzny, czyli Czarną Hańczą, Rospudą i Marychą. W trakcie spływu uczestnicy w praktyce poznają podstawy biwakowania (pod namiotami), smak "dzikiej kuchni" (gotujemy na ogniu), a przede wszystkim przyrodę i historię regionu przez który popłyniemy. Podczas wyprawy będzie czas na pobycie z sobą "sam na sam" - wyciszenie się i głęboki relaks. W cenę wyprawy (1...-1...zł/osoba) wliczony jest pełen program, czyli:
obsługa przewodnicka i merytoryczna, sprzęt wodny (kajaki/canoe), transport, opłacony parking postojowy dla aut uczestników, namioty 2-osobowe oraz sprzęt terenowy i kuchenny.
SUWALSKĄ DZICZ prowadzę w okresie od czerwca do września (cieplejsze miesiące), jak również w listopadzie i styczniu (wyprawy dla uczestników nie bojących się trudnych warunków).
Limit uczestników: min. 4 osoby / max. 8 osób.

BIESZCZADZKA DZICZ - to kilkudniowe (5/7 dni) wyprawy trekkingowe o profilu przyrodniczo-historycznym przez Dzikie Bieszczady. W trakcie wyprawy uczestnicy (...), a przede wszystkim przyrodę i historię regionu przez który przepłyniemy. Podczas wyprawy będzie czas na pobycie z sobą "sam na sam" - wyciszenie się i głęboki relaks. W cenę wyprawy (1...-1...zł/osoba) wliczony jest pełen program, czyli: obsługa przewodnicka i merytoryczna, wynajem domu w górach na wyłączność gdzie każdy pokój posiada własną łazienkę, transporty w teren każdego dnia, sauna.
BIESZCZADZKĄ DZICZ prowadzę w okresie późnojesiennym: październik / listopad.
Limit uczestników: min. 4 osoby / max. 6 osób.