OFERTA

   Proponuję podróże w niecodzienne rejony obcowania z naturą w kilku odsłonach. Zapraszam do pogłębienia wiedzy, lub może i pierwszego bliskiego kontaktu z naturą. Przez nasze spotkania przeplatać się będzie przyroda, historia oraz kultura regionu Suwalszczyzny i Doliny Biebrzy, która jest wyjątkowa i niesamowita.

   Jedną z najlepszych form przekazywania wiedzy i praktykowania jej, są spotkania w niewielkim gronie, gdzie każdy ma możliwość słuchać i być wysłuchanym. Podczas swojej wieloletniej pracy z dorosłymi, młodzieżą oraz dziećmi zawsze najlepiej i najefektywniej działało mi się z niewielkimi grupami. Dlatego liczba miejsc dla chętnych wzięcia udziału w organizowanych przeze mnie wyprawach i warsztatach jest ograniczona i waha się zależnie od rodzaju spotkania do maksymalnie 6 lub 8 osób.

                 Przyrody nie można poznać będąc poza lub obok niej - należy się w nią zagłębić

Dziczenie Indywidualne - pojedynczo, w parze, rodzinnie lub grupą znajomych? A może spotkanie przypadkowych osób? Tutaj zaplanujemy wycieczkę w dogodnym terminie, indywidualnie i wedle upodobań. Każda pora roku ukazuje przyrodę zawsze w innej odsłonie... jedyne czego na takich wyjściach może zabraknąć to czas, by móc wszystko czuć chociaż chwilę dłużej.

 

Dziczenie w Terenie - warsztaty weekendowe lub tygodniowe w sam raz dla osób, które chcą poczuć teren pod butem, nie boją się obciążyć bagażem (również doświadczenia) oraz chcą spędzić noc w lesie. Nie sztuką jest wyjść w teren, ale sztuką jest go poznać i z niego wrócić. Miejsca, które odwiedzimy oraz umiejętności, które przećwiczymy na długo pozostaną w pamięci.

 


Wyprawy przyrodnicze


Warsztaty przyrodnicze