AKTUALNOŚCI

Nadchodzące wydarzenia

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, śnieg, lód i mróz ustępują po woli miejsca. Cieplejsze dni i noce, dłużej operujące słońce, pierwsze kwitnące rośliny to wszystko są oznaki przedwiośnia.

Chcesz dowiedzieć się więcej, poznać i zrozumieć tą porę roku? Zapraszam na wyjątkowe warsztaty przyrodnicze oraz wycieczki jednodniowe. Gdzie? Do Puszczy Augustowskiej i w Dolinę Biebrzy - najbardziej dzikie i odludne tereny naszego kraju. Gwarantuję pełen profesjonalizm, rzetelną dawkę wiedzy, radość z poznawania przyrody bezpośrednio w terenie, piękne puszczańskie i bagienne klimaty, a na koniec błogi stan lekkiego zmęczenia i zadowolenia.

Wycieczki jednodniowe, tematyczne prowadzę codziennie - wystarczy się wcześniej umówić na konkretny termin. Pomogę również w znalezieniu odpowiedniego miejsca na ewentualny nocleg.

Warsztaty prowadzę w prawie każdy weekend. Są to spotkania bardzo kameralne, nie przekraczające nigdy ośmiu osób.

Zarówno wycieczki jak i warsztaty odbywają się jedynie przy osiągnięciu minimalnej liczby uczestników, czyli już przy dwóch osobach. Wyjątkiem są wycieczki i warsztaty na wyłączność.

Dla planujących "majówkę" w Puszczy Augustowskiej lub okolicy przygotowałem również specjalną ofertę wycieczkową trwającą tydzień, czyli DZIKI FESTIWAL PRZYRODY.


Od 1 marca do 7 czerwca 2019 ruszają zapisy na Młodzieżowe Wyprawy Przyrodnicze "Dzikie Rzeki" - czyli letnie obozy wędrowne kajakarskie po rzekach Puszczy Augustowskiej!


Bieżące relacje i aktualne wieści z Puszczy oraz Bagien, można śledzić poprzez fanpage strony.

Michał Skierczyński
DZICZENIE.PL